kontakt.png Celiny 866, 033 01 Liptovský Hrádok
telefon.png +421 914 512 008
email.png info@mfp.cz
menu
Prihlásiť
0,00 €
Hľadať
Jazyk
Používateľské meno

Heslo

Registrovat Zabudnuté heslo
ko

MFP papier - distribučný veľkoobchod vydavateľstvo MFP paper spol. s r.o.

Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2009. Hlavnou náplňou našej činnosti je distribúcia výrobkov materskej firmy MFP paper. Z hlavnej ponuky môžeme spomenúť predovšetkým pohľadnice, pozdravy v obálke, baliace papiere, maľovanky a kalendáre. Okrem toho ponúkame papierenský a kancelársky tovar všetkého druhu.

Firma MFP papier spol. s r.o. je zameraná na distribúciu papierenského, darčekového a školského tovaru. Sortiment je neustále rozširovaný a v súčasnej dobe ponúkame viac ako 3000 druhov tovaru. Z hlavnej ponuky môžeme spomenúť predovšetkým pohľadnice, pozdravy v obálkach, baliace papiere, darčekové tašky, maľovanky, pexesá, vystrihovačky, záložky, diplomy, listové papiere, stuhy, rozety, menovky, pastelky, školské dosky, školské boxy, dosky na abecedu, podložky na stôl, záznamové knihy, bloky, náčrtníky, skicáre, kresliace kartóny (výkresy), papierové hodiny, rozvrhy, denníčky (záznamníky domácich úloh), kružidlá, ceruzky, voskové pastelky, pravítka a iné. Zo sezónneho sortimentu sú to predovšetkým kalendáre, diáre, veľkonočný a vianočný tovar.V prípade tohto druhu tovaru garantujeme vysokú kvalitu a prijateľné ceny.

Pre maloobchodných partnerov ponúkame široký výber prezentačných stojanov a pravidelný servis, ktorý zabezpečujeme prostredníctvom našich obchodných zástupcov a pracovníkov telemarketingu.

Všetci zamestnanci dbajú o spokojnosť našich zákazníkov na území celej Slovenskej republiky.

Ďakujeme za váš čas venovaný prehliadke tovaru v našom internetovom obchode.

Veríme, že naše stránky budete pravidelne navštevovať.

Marek Filípek a kolektív firmy MFP papier spol. s r.o.


Ochranné známky a logá:Adresa a kontakt
MFP papier s.r.o.
Celiny 866,
033 01 Liptovský Hrádok
Slovenská republika
T: +420 800 900 109
E: info@mfp.cz
49°02'20.5"N+19°43'56.0"E
zobraziť na mape
design by MFP
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Načítavam dáta...

Kliknutím zatvorte

Zavrieť
Chci nakupovat
Všechny produkty Produkty v komisi